Florya Yabancı Güzel Anise Anise

Florya Yabancı Güzel Anise Anise
Birbirinden kıymetli ve değerli müsafirlerim merhaba ben Anise sizler ile birlikte olmaktan mutlu olduğumu belirtmek isterim çünkü bu kadar güzel bir ortam da yeniyim ve biraz da heyecanlıyım İstanbul'da yaşıyorum 23 yaşındayım güzel dostluklar kura bilek için sizlere kendim hakkında bilgi vermek istiyorum.

Arkadaşlar her bayan gibi bende formda kalabilmek için spor yapıyorum ve tükettiğim yiyeceklere dikkat ediyorum tam anlamı ile moda tutukunu biriyim bunun haricinde dağ tımanışı ve paraşütle atlamayı seviyorum tam bir heyecan arayan kişiyim umarım bneim gibi bu proları seven ve bana eşlik edebilicek kişiler vardır tabiki zorunlu olarak benimle bunu yapmak istemeye bilirsiniz anlayış ile karşılayacağımdan emin olabilirsiniz herkeyin karşılıklı olduğuna inanan biriyim. Forya Escort olarak dostluk kurucak olduğum kişilerin benim gibi bakımlı, temiz olmasını istiyorum kilo ve boy bilgilerim profilde yer aldığı içn tekrar belirtmek istemiyorum.

Sizlerde gülen yüzlü,samimi , heyecan arayan ve sizlere refakat edecek bir kişiyle arkadaşlık etmek istiyorsanız yukarıda bulunan numaramdan bana ulaşa bilirsiniz.